no-img
توربو سایت

قوانین و مقرارت

توربو سایت
آخرین پروژه های منتشر شده
اطلاعیّه ها - اخبار مهّم توربو سایت

صفحه جدا

قوانین و مقرارت


با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران توربو سایت.
ضمن عرض تشکر نسبت به انتخاب : توربو سایت ؛ فروشگاه طراحی صفحات وب – برنامه نویسی خدمات رایانه ای

فروشگـــاه ارائه دهندهٔ طراحی و مدیریت انواع وب سایت های شخصی ؛ شرکتی ؛ آموزشی ؛ فروشگاهی و همه منظوره ؛ و هم چنین برنامه نویسی پروژه های کوچک دانشجویی و نصب و راه اندازی ویندوز و برنامه های وابسته به آن به همراه بسته ها و مستندات آموزشی.
برای خرید محصولات فروشگاه و سفارش پروژه های صفحات وب – برنامه نویسی رایانه ای ؛ نصب و راه اندازی ویندوز و برنامه های وابسته به آن باید قوانین و مقررات توربو سایت را بدانید که به شرح ذیل می باشند :

۱ : در وارد کردن ایمیل و اطلاعات کاربری صحیح دقت لازم را بعمل آورید. اگر به هر دلیلی اطلاعات تکمیلی از سوی کاربران نادرست باشد و محصول به دست کاربر نرسد و سفارش مربوطه به نحوی که مد نظر سفارش دهنده بوده ؛ کم و کاستی داشته باشد و یا در زمان مناسب آماده نشود ؛  توربو سایت هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

۲ : در صورتیکه هرگونه تخلف اعم از بی احترامی به سایر کاربران و بازدید کننده ها و هم چنین مدیر سایت و درج کلمات زشت و ناپسند در قسمت نظرات – دیدگاه ها و بی احترامی هایی که از نظر شرع و قانون جرم بوده از طرف کاربر صورت گیرد ؛ توربو سایت کاربر را به صورت دائم مسدود کرده و تمام عواقب آن«عدم دریافت بسته آموزشی – لغو سفارشات ثبت شده» به عهده کاربر خاطی می باشد.

۳ : تمام فایل های آموزشی – دموی موقتی صفحات وب به صورت بسته های پی.دی.اف ؛ فیلم های آموزشی ؛ فایل های اجرایی به همراه مستندات لازم و به صورت کامل ارائه می شوند.  لذا در هنگام خرید – سفارش دقت کامل را بر روی بسته آموزشی یا دموی مربوطه مورد نظر خود داشته باشید ؛ زیرا که به هیچ وجه هنگامی که محصولات«فایل – دمو اجرایی» فروخته می شود ؛ توربو سایت مبلغ دریافتی را مسترد نمی کند و یا هزینه اوّلیه سفارش را در صورتیکه در حال طراحی و برنامه نویسی باشد بر نمی گرداند. و درصدی از مبلغ واریزی را بعنوان هزینه حق الزحمه و دستمزد شروع پروژه بر می دارد. مگر افرادی که به صورت عمده از ما خرید می کنند و قراردادی بین فروشنده و خریدار باشد و یا به هر نحو با هم به توافق رسیده باشند. «هم چنین در مورد نصب – راه اندازی ویندوز و سایر برنامه های وابسته به آن»

۴ : تمامی قوانین توربو سایت در مورد آموزش و طراحی صفحات وب ؛ برنامه نویسی با زبان های تحت دسکتاپ«آموزش – پروژه» ؛ نصب – راه اندازی«سخت افزار ؛ نرم افزار» به صورت اجرائی و یا آموزش و هم چنین پشتیبانی و یا مدیریت خدمات رایانه ای تحت دسکتاپ – وب معتبر و قابل پیروی است.

۵ : تمامی برنامه های تحت وب توربو سایت دارای دموی قابل مشاهد بوده و برای سایر موارد توضیحات کامل و با ذکر جزئیات ارائه شده و یا می توانید با توربو سایت برای اطمینان از موارد خواسته شدهٔ خود در تماس و یا مشاوره باشید ؛ و تا آنجائی که حق با کاربران عزیز باشد ؛ قوانین توربو سایت به نفع شماست و لذا در مورد اعتراضات بی پایه و اساس ؛ هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد. لطفاً در این زمینه دقّت کافی را مبذول فرمایید.

۶ : در مورد توانائی های توربو سایت می توانید از بخش «درباره ما» تحقیق و یا با ارائه مدارکی که در اختیار شما کاربر گرامی قرار گرفته است به استعلام موارد مورد نیاز خود اطمینان کامل حاصل کرده و یا حتی درخواست کلاس آموزشی رایگان به صورت مجازی و از راه دور از مدیر سایت را درخواست نمایید.

۶ – ۱ : مشاهدهٔ لینک موقت کلاس آموزشی«بدون حضور مدرس نمی توانید وارد کلاس شوید» 

۶ – ۲ : مشاهدهٔ لینک موقت برگزاری آزمون آنلاین«نام کاربری : – ؛ رمز ورود : – در حین آموزش مجازی فعال می شود»

۷ : قوانین توربو سایت ممکن است هر زمان تغییر پیدا کند و خرید شما به معنای آن است که تمام قوانین را مطالعه کرده اید و کاملا قبول دارید.
«تغییرات شامل اضافه شدن یا ویرایش بندها در شرایط خاص آن زمان می باشد»

 

style=cursor:pointer