no-img
توربو سایت

قوانین و مقررات


توربو سایت
خدمات برنامه نویسی رایانه ای.طراحی صفحات وب.خدمات نصب و راه اندازي شبکهٔ کامپیوتر«پکیج های آموزشی سایت»
اطلاعیّه های مهّم آموزشی.آزمونی همراه با راه اندازی.طراحی.برنامه نویسی وب سایت«استاتیک.دینامیک»

صفحه جدا

قوانین و مقررات


با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران سایت
ضمن عرض سپاس و قدر دانی نسبت به انتخاب : توربو سایت ؛ طراحی و برنامه نویسی سایت به همراه پکیج های آموزشی

برای خرید محصولات اینجانب«طوفان احمدی گوکی» باید قوانین و مقررات توربو سایت را بدانید که به شرح ذیل می باشد :

۱ : در وارد کردن ایمیل و اطلاعات کاربریِ صحیح دقّت لازم را بعمل آورید.اگر به هر دلیلی اطلاعات تکمیلی از سوی کاربران نادرست باشد

و محصول به دست کاربر نرسد و یا محصولات دانلودی با اشکال دریافت شود ؛ توربو سایت هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

۲ : در صورتیکه هرگونه تخلّف اعم از بی احترامی به توربو سایت و درج کلمات زشت و ناپسند در قسمت نظرات و بی احترامی هایی که از

نظر شرع و قانون جرم بوده ؛ از طرف کاربر صورت گیرد ؛ توربو سایت ؛ کاربر را به صورت دائم مسدود کرده ؛ و تمام عواقب آن به عهدهٔ کاربر خاطی می باشد.

۳ : تمامی وب سایت های طراحی شده با دموی پیشنهادی تبلیغات توربو سایت می باشد و تغییر ؛ ویرایش ؛ بازنویسی و طراحی مجدّد وب سایت با استایل و مطالب پیشنهادی مورد نظر شما ؛ به شرط دریافت هزینهٔ اضافی ؛ انجام می شود.

۴ : طراحی وب سایت مربوطه ؛ با شرط ارائه هاست و ثبت دامنه«به صورت رایگان» از طرف اینجانب«طوفان احمدی گوکی» انجام می پذیرد و در قبال آن هزینهٔ اضافی دریافت نمی شود و هیچ مسئولیتی در مورد دامنه و هاست های ثبت شده توسط مشتری را به عهده ندارد.

۵ : توربو سایت در نظر دارد تا به صورت رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای مدیریت و بروز رسانی سایت های طراحی شده توسط اینجانب«طوفان احمدی گوکی» را به مدّت حداکثر یک هفته را انجام دهد و پس از آن هزینهٔ اضافی با توافق صاحب دامنه ؛ انجام می شود.

تبصرهٔ بندهای ۴ و ۵ – هرگاه برای طراحی و برنامه نویسی وب سایت ؛ هاست و دامنه از طرف کاربر ارائه شود«از قبل ؛ هاست اجاره و دامنه ثبت شده باشد» ؛ و یا مدیریت و بروز رسانی سایت هایی که توسط افرادی دیگر طراحی شده است ؛ اینجانب«طوفان احمدی گوکی» ؛ فقط ؛ طراحی و برنامه نویسی و تکمیل بدونِ آموزش را انجام داده ؛ مگر در قبال پرداخت هزینهٔ اضافی بابت توضیحات داده شده ؛ لذا لطفاً دقّت لازم را بعمل آورید.

۶ : تمام پکیج های آموزشی پستی ؛ به صورت بسته بندی کامل ارائه می شوند لذا در هنگام تحویل ؛ دقّت کامل را بر روی بستهٔ مورد نظر خود داشته باشید زیرا که به هیچ وجه محصولات فروخته شده بعد از تحویل ؛ پس گرفته نمی شوند و یا تعویض نمی گردند . مگر افرادی که به صورت عمده از ما خرید می کنند و قراردادی بین فروشنده و خریدار باشد.

تبصرهٔ بند ۶ – منظور از بسته بندی کامل ؛ سی.دیِ آموزشی به همراه کاور و فایل پی.دی.اف و برگهٔ توضیحات که در داخل پاکت قرار گرفته است ؛ می باشد.

۷ : قبل از واریز هزینهٔ طراحی و برنامه نویسی وب سایت ؛ لطفاً با توربو سایت مکاتبه کنید و در مورد دریافت دموی قالب های مربوطه و هم چنین تهیهٔ پکیج های آموزشی به صورتِِ خرید آنلاین ؛ نیازی به مکاتبه نیست و بلافاصله پس از واریز هزینه ؛ لینک دانلود ؛ در اختیار کاربران عزیز و محترم قرار می گیرد.

تبصرهٔ بند ۷ – هزینهٔ واریزی توسط کاربر ؛ می تواند بصورتِ پیش پرداخت و یا کامل باشد.

۸ : قوانین توربو سایت ممکن است هر زمان تغییر پیدا کند و خرید شما به معنای آن است که تمام قوانین را مطالعه کرده اید و کاملاً قبول دارید.

صفحهٔ اصلی

بازگشت به توربو سایت

توربو سایت«طوفان احمدی گوکی»