no-img
توربو سایت

دربارهٔ ما


توربو سایت
خدمات برنامه نویسی رایانه ای.طراحی صفحات وب.خدمات نصب و راه اندازي شبکهٔ کامپیوتر«پکیج های آموزشی سایت»
اطلاعیّه های مهّم آموزشی.آزمونی همراه با راه اندازی.طراحی.برنامه نویسی وب سایت«استاتیک.دینامیک»

صفحه جدا

دربارهٔ ماافتتاح فروشگاه اینترنتی توربو سایت
 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

توربو سایت ؛ طراحی و برنامه نویسی وب سایت در زمینه های : فروشگاهی ؛ آموزشی «آموزشگاه – مدارس» ؛ موزیک ؛ شخصی ؛ املاک ؛ تجاری و … و چند منظوره به همراه ثبت دامنه و ارائه هاست از طریق نمایندگی«پردیس هاستینگ» می باشد که در انتهای همین صفحه لینک اتصال به وب سایت پردیس ارائه شده است ؛ و همچنین وظیفهٔ شناسایی و عرضهٔ پکیج های آموزشی رشتهٔ کامپیوتر«برنامه نویسی در زمینهٔ طراحی صفحات وب و سیستم مدیریت محتوا» به صورت تخصصی و حرفه ای را بر عهده دارد .

توربو سایت«طوفان احمدی گوکی» در زمینهٔ : خدمات برنامه نویسی رایانه ای.طراحی صفحات وب.خدمات نصب و راه اندازی شبکهٔ کامپیوتر به همراه «پکیج های آموزشی سایت» مجوز کسب و کارهای اینترنتی مرکز توسعهٔ تجارت الکترونیک با نماد دوستاره را اخذ نموده است.

بر کسی پوشیده نیست که امروزه ایجاد یک وب سایت شخصی به ویژه در حوزهٔ آموزش از راه دور «مجازی – آنلاین» به یکی از مهّم ترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­ اند.

با ورود اینترنت به عرصهٔ اطلاع رسانی علمی ، این کارکرد ابعاد گسترده ­تری یافته و این امکان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات طراحی و برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوا نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محقّقان قرار گیرند.

در همین راستا اینجانب«طوفان احمدی گوکی» از سال ۱۳۹۵ اقدام به ایجاد توربو سایت ؛ طراحی و برنامه نویسی سایت به همراه عرضهٔ پکیج های آموزشی در این زمینه بر روی سرور نمود. استقبال کاربران از یک سو و قابلیت های روز افزون مورد نیاز متخصصان مراجعه کننده از سوی دیگر ، اینجانب«طوفان احمدی گوکی» را بر آن داشت تا با راه اندازی «توربو سایت» پاسخگوی این نیاز باشم.

آنچه در توربو سایت عرضه شده است حاصل تلاش بی وقفه و شبانه روزیِ شخصیِ اینجانب«طوفان احمدی گوکی» از ۲۵ شهریور سال ۱۳۹۰ تاکنون می ­باشد.

ایجاد گسترده ترین و کاملترین آرشیو نمونه سایت های مربوطه در اینترنت یکی از مهّم ترین اهداف راه اندازى توربو سایت بوده است.

تهیهٔ پکیج های آموزشی در زمینهٔ طراحی و توسعهٔ صفحات وب ؛ از ویژگیهای مهّم توربو سایت است ؛ که می­ تواند نوید بخش تحولی نوین در عرصه اطلاع رسانی مقالات باشد.


برخی از قابلیت های فراهم آمده در فروشگاه اینترنتی توربو سایت :

الف _ ارائه هاست و ثبت دامنه توسط نمایندگی پردیس هاستینگ در حین طراحی سایت با راهنمای آموزشی مربوطه

ب _ دریافت کتب و مقالات و پکیج های آموزشی دلخواه در زمینهٔ طراحی و توسعهٔ صفحات وب با فرمت pdf و pptx و docxو zip

ج _ دسته بندی ساده و پیشرفته

د _ بانک اطلاعات صاحبان آثار

ه _ نقد و بررسی در زمینهٔ کتب و مقاله­ ها و پکیج های آموزشی  طراحی و برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوا«CMS» و مشاهده نقدهای  و نظرات دیگران


لینک اتصال به نمایندگی ارائه هاست و دامنهٔ پردیس هاستینگ :

درخواست:

اینجانب«طوفان احمدی گوکی» توسط توربو سایت برای ارتقای کیفیت خدمات خود نیازمند همفکری و همکاری تمامی کاربران گرامی است تا با طرح ها، پیشنهادها و انتقادهای خود ما را در پیمودن این مسیر و برداشتن گام های مؤثرتر در راه اشاعه فرهنگ اسلامی و شیعی یاری نمایند.

sign
صفحهٔ اصلی

بازگشت به توربو سایت

توربو سایت«طوفان احمدی گوکی»