no-img
توربو سایت

پک بازی دووز با زبان برنامه نویسی ++C«کامپایلر توربو سی»


توربو سایت
خدمات برنامه نویسی رایانه ای.طراحی صفحات وب.خدمات نصب و راه اندازي شبکهٔ کامپیوتر«پکیج های آموزشی سایت»
اطلاعیّه های مهّم آموزشی.آزمونی همراه با راه اندازی.طراحی.برنامه نویسی وب سایت«استاتیک.دینامیک»

ادامه مطلب

//
ZIP
پک بازی دووز با زبان برنامه نویسی ++C«کامپایلر توربو سی»
zip
دی ۱۷, ۱۳۹۵
اندازه : ۱۴/۲ کیلو بایت
250,000 ریال
تعداد فایل : ۲ عدد
بازی دووز شش تایی
برنامه نویسی با ++C
ویژهٔ دانشجویان کامپیوتر
250,000 ریال – خرید

پک بازی دووز با زبان برنامه نویسی ++C«کامپایلر توربو سی»


دوز بازی یا دوز بازی دوازده تایی یک بازی فکری دو نفره است که با یک مقوا و ۲۴ مهره در دو رنگ بازی می‌شود. طرحی هندسی با استفاده از چند خط روی مقوا رسم می‌شود و بازیکنان تلاش می‌کنند سه مهرهٔ خود را به ردیف در جایگاه‌ها بنشانند و همچنین مانع ردیف شدن مهره‌های حریف شوند. این بازی را می‌توان با طرح دیگری که ساده‌تر است و هر بازیکن سه مهره دارد و به آن دوز سه تایی می گویند بازی کرد. ولی دوز بازی دوازده تایی پیچیده‌تر است و فکر بیشتری نیاز دارد.[۱][۲] انواع دیگر این بازی عبارتند از: دوز شش تایی ، دوز نه تایی و دوز یازده تاییدر زمانهای قدیم به جای مهره از تعدادی سنگ به رنگهای سیاه و سفید هم استفاده میشد. در دوران کودکی همه ی ما بازی دوز را تجربه کرده ایم .. دوز به انگلیسی tic-tac-toe و Noughts and Crosses و Xs and Os می باشد . برنده شدن در این بازی طبق زیر X را دنبال کنید :

دوز شش تایی

دوز بازی شش تایی مانند دوز بازی دوازده تایی یک بازی فکری دو نفره است که با یک مقوا و ۱۲ مهره در دو رنگ بازی می‌شود. طرحی هندسی با استفاده از چند خط روی مقوا رسم می‌شود و بازیکنان تلاش می‌کنند سه مهرهٔ خود را به ردیف در جایگاه‌ها بنشانند و همچنین مانع ردیف شدن مهره‌های حریف شوند.

دوز یازده تایی

دوز بازی یازده تایی مانند دوز بازی دوازده تایی یک بازی فکری دو نفره است که با یک مقوا و ۲۲ مهره در دو رنگ بازی می‌شود. طرحی هندسی با استفاده از چند خط روی مقوا رسم می‌شود و بازیکنان تلاش می‌کنند سه مهرهٔ خود را به ردیف در جایگاه‌ها بنشانند و همچنین مانع ردیف شدن مهره‌های حریف شوند.

جدول دوز که در هر خانهٔ آن (دایره) یک مُهره قرار می‌گیرد. در هر ردیف یا ستون این جدول سه خانه وجود دارد.

دوز سه تایی

 

 



دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

توربو سایت«طوفان احمدی گوکی»