no-img
توربو سایت

دربارهٔ ما


توربو سایت
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیّه های مهّم آموزشی - آزمونی سایت

صفحه جدا

دربارهٔ ماافتتاح فروشگاه اینترنتی توربو سایت
 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

توربو سایت ؛ طراحی و برنامه نویسی وب سایت در زمینه های : فروشگاهی ؛ آموزشی «آموزشگاه – مدارس» ؛ موزیک ؛ شخصی ؛ املاک ؛ تجاری و … و چند منظوره به همراه ثبت دامنه و ارائه هاست از طریق نمایندگی«پردیس هاستینگ» می باشد که در انتهای همین صفحه لینک اتصال به وب سایت پردیس ارائه شده است ؛ و همچنین وظیفهٔ شناسایی و عرضهٔ پکیج های آموزشی رشتهٔ کامپیوتر«برنامه نویسی در زمینهٔ طراحی صفحات وب و سیستم مدیریت محتوا» به صورت تخصصی و حرفه ای را بر عهده دارد .

بر کسی پوشیده نیست که امروزه ایجاد یک وب سایت شخصی به ویژه در حوزهٔ آموزش از راه دور «مجازی – آنلاین» به یکی از مهّم ترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­ اند.

با ورود اینترنت به عرصهٔ اطلاع رسانی علمی ، این کارکرد ابعاد گسترده ­تری یافته و این امکان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات طراحی و برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوا نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محقّقان قرار گیرند.

در همین راستا اینجانب«طوفان احمدی گوکی» از سال ۱۳۹۵ اقدام به ایجاد توربو سایت ؛ طراحی و برنامه نویسی سایت به همراه عرضهٔ پکیج های آموزشی در این زمینه بر روی سرور نمود. استقبال کاربران از یک سو و قابلیت های روز افزون مورد نیاز متخصصان مراجعه کننده از سوی دیگر ، اینجانب«طوفان احمدی گوکی» را بر آن داشت تا با راه اندازی «توربو سایت» پاسخگوی این نیاز باشم.

آنچه در توربو سایت عرضه شده است حاصل تلاش بی وقفه و شبانه روزیِ شخصیِ اینجانب«طوفان احمدی گوکی» از ۲۵ شهریور سال ۱۳۹۰ تاکنون می ­باشد.

ایجاد گسترده ترین و کاملترین آرشیو نمونه سایت های مربوطه در اینترنت یکی از مهّم ترین اهداف راه اندازى توربو سایت بوده است.

تهیهٔ پکیج های آموزشی در زمینهٔ طراحی و توسعهٔ صفحات وب ؛ از ویژگیهای مهّم توربو سایت است ؛ که می­ تواند نوید بخش تحولی نوین در عرصه اطلاع رسانی مقالات باشد.


برخی از قابلیت های فراهم آمده در فروشگاه اینترنتی توربو سایت :

الف _ ارائه هاست و ثبت دامنه توسط نمایندگی پردیس هاستینگ در حین طراحی سایت با راهنمای آموزشی مربوطه

ب _ دریافت کتب و مقالات و پکیج های آموزشی دلخواه در زمینهٔ طراحی و توسعهٔ صفحات وب با فرمت pdf و pptx و docxو zip

ج _ دسته بندی ساده و پیشرفته

د _ بانک اطلاعات صاحبان آثار

ه _ نقد و بررسی در زمینهٔ کتب و مقاله­ ها و پکیج های آموزشی  طراحی و برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوا«CMS» و مشاهده نقدهای  و نظرات دیگران


لینک اتصال به نمایندگی ارائه هاست و دامنهٔ پردیس هاستینگ :

درخواست:

اینجانب«طوفان احمدی گوکی» توسط توربو سایت برای ارتقای کیفیت خدمات خود نیازمند همفکری و همکاری تمامی کاربران گرامی است تا با طرح ها، پیشنهادها و انتقادهای خود ما را در پیمودن این مسیر و برداشتن گام های مؤثرتر در راه اشاعه فرهنگ اسلامی و شیعی یاری نمایند.

sign
صفحهٔ اصلی

بازگشت به توربو سایت

توربو سایت«طوفان احمدی گوکی»